מוצרי פרסום ומתנות לעובדים – לספק לעובדים שלנו מתנה עם שם העסק

מוצרי פרסום לעובדים

עסקים רבים מחפשים מעת לעת, אילו מתנות הם יכולים להעניק לעובדים שלהם. הזדמנויות לספק מתנות כאלה לא חסרות. אפשר לספק אותן בחגים, באירועים אישיים מיוחדים כמו ימי הולדת, אפשר לספק את המתנות לעובדים שמקודמים, עובדים שמסיימים פרויקטים חשובים או כאלה שעומדים ביעדים שלהם ועוד. 

החוכמה היא לא רק לספק לעובדים שלנו מתנות אטרקטיביות אלא מעבר לכך, לספק להם מתנות שתהיה בהן נוכחות מסוימת של העסק. כלומר, מתנות עליהן יש מיתוג של שם העסק, גם בשביל ליצור תחושת שייכות, תחושת הזדהות, נאמנות לעסק, וכן בצורה כזו בכל פעם כשהם ישתמשו במתנה, אנשים סביבם ידעו שהם קיבלו אותה מבית העסק בו הם עובדים. אין ספק שזה יכול ליצור תדמית ומיתוג טוב יותר לעסק

ישנם עסקים שמתמחים בכל הקשור למכירה ואספקה של מוצרי פרסום ומתנות לעובדים. כאן צריך לשים לב לפרט חשוב. בדרך כלל נהוג לחשוב שמוצרי פרסום ומתנות, מיועדים ללקוחות, אך זה לא בהכרח. נכון שעסקים רבים מספקים מוצרים ומתנות כאלה ללקוחות חדשים או קיימים, אך גם העובדים יכולים ליהנות מהם, והעסק יצא מרווח מזה. 

אילו מוצרי פרסום ומתנות אפשר לספק לעובדים

בשביל לענות על השאלה, צריך לדעת כמה דברים. למשל, האם המתנות מיועדות לגברים או לנשים, לחבר’ה צעירים או מבוגרים, האם אנחנו רוצים לספק להם מתנה על פי עונה ספציפית בשנה או מתנה שתוכל לשרת אותם כל השנה, האם זו תהיה מתנה לבית, לרכב, אולי זו תהיה מתנה שאפשר להשתמש פעם אחת ולא יותר (שוקולדים, יין וכדומה) או מתנה שניתן לעשות בה שימוש חוזר. 

כאמור, כל אחת מן המתנות שאנחנו רוצים להציע ולספק לעובדים שלנו, הרי שאנחנו צריכים גם לחשוב כיצד היא תמתג את העסק שלנו בצורה נכונה. זה נכון לא רק בהיבט של עיצוב המתנה וכיצד השם של העסק יהיה מצויין עליה, אלא גם בכל מה שקשור לסוג המתנה, איכות המתנה ואופי השימוש שהעובדים שלנו יוכלו לעשות בה בשביל להפיק ממנה תועלת.