מקררי 5 דלתות

זוכרים את המקררים האנלוגים הישנים עם דלת אחת? עולם המקררים עבר שדרוג רב מאז. פותחו מקררי 2 דלתות, מקררי 4 דלתות, ואף מקררים של 5 דלתות. המותגים המוכרים מקררים של 5 דלתות, הינם מותגים איכותיים ביותר. המותג המוביל ביותר של מקררים אלו, הינו שארפ. 

איך נראה מקרר 5 דלתות?

בדרך כלל, למקררים של 5 דלתות, יש צורה דומה, או זהה. צורת המקרר מזכירה מקרר 4 דלתות קלאסי, אך למקרר נוספת דלת קטנה נוספת של מגירה. אין זה משנה אם היצרן זה שארפ, או שזה מקרר Haier 5 דלתות. בדרך כלל, צבע דלתות המקרר יהיה לפי בחירה. הצבעים הקלאסיים הם אפור או לבן, אך אפשר גם לבחור מקרר בצבע שחור. אפשר גם להזמין מקרר בעל 2 גוונים. 

ציפוי זכוכית למקרר- בעיצובים המתקדמים של מקררי שארפ, מצופה המקרר בזכוכית לבנה או שחורה. אין ספק, שציפוי זה נותן למקרר צורה יפה יותר מאשר מראה מתכת האלומיניום הכסוף. וכך, משתלב המקרר באופן מושלם בעיצוב המטבח, ומתאים את עצמו לכל גוון, ולכל סגנון. 

האם להוסיף בר מים למקרר?

אחד מהרכיבים במקרר שישפיעו על המחיר, הוא בר המים במקרר. בדגמי מקררי 5 דלתות של שארפ, יש דגמים הכוללים בר מים, ויש דגמים שאינם כוללים בר מים. האם מומלץ להוסיף בר מים למקרר? יש לזכור, שבבר מים במקרר, המים יהיו תמיד קרים. לחלק מהמשפחות נוח מאוד להשתמש בבר מים זה. יש לזכור, למלא תמיד את בר המים. לעומת זאת, יש משפחות שיעדיפו לא לשלב בר מים במקרר, ולקנות בר מים רגיל, המכיל גם מים חמים. 

מקררי 5 דלתות עם מנגנון שבת.

חלק מדגמי מקררי 5 דלתות, כוללים גם מנגנון שבת. מנגנון זה, חוסך את הצורך לכבות כל יום שישי, את הנורה בתוך המקרר. מקררים אלו, נקראים “מקרר מהדרין”. 

מקרר 5 דלתות קונים ישירות מהיבואן.

פעמים רבות, מקרר 5 דלתות יכול לעלות 13,000 ₪ ומעלה, בגלל פערי תיווך. המקרר מגיע מהיבואן אל סוכן, המוכר את המקרר למשווק נוסף. ואת פער התיווך בין היבואן אל הסוכן, משלם הקונה. לכן, כאשר אתם קונים באתר “עוצמה”, אתם לא משלמים פערי תיווך, אלא קונים ישירות מהיבואנים. 

רוצים הובלה בחינם של המקרר?

עלות הזמנת מקרר 5 דלתות, הינה יקרה מאוד. לכן, הוצאה נוספת על הובלת המקרר אל המזמין, תהיה יקרה. לכן, אתר “עוצמה- שיווק מוצרי חשמל“, נותן משלוח בחינם למזמינים מקררים דרך האתר. 

רוצים אחריות למדחס?

מחירי מקררי 5 דלות יקרים מאוד, ומחירם הוא בין 8,000, ל12,000 ₪. לכן, מומלץ לרכוש אחריות על המדחס של המקרר. הרוכשים באתר עוצמה, יכולים בפחות מ100 ₪, לקבל אחריות על המדחס למשך 9 שנים.