מקרר ויטרינה קטן – לשם מה צריך את זה

מקרר ויטרינה קטן – לשם מה צריך את זה

בלא מעט בתי עסק שעוסקים בעולם המזון, בין אם זה מעדניות, קונדיטוריות, בתי קפה, מסעדות, פאבים, וכן מכולות וסופרמרקטים, אנחנו יכולים למצוא, מן הסתם, סוגים שונים של מקררים. כולם מיועדים לאחסון בקירור, לחלקם יש תפקיד נוסף, תצוגה.

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא בשלל מקום, מקררים קטנים שמיועדים בין היתר לתצוגה של פריטי מזון שונים. למשל, בתי קפה רבה משתמשים בהם לצורך אחסון ותצוגה של עוגות, עוגיות, קישים, פשטידות, מאפים ועוד. כך נוהגים גם מעדניות, קפיטריות, וכן מסעדות שונות.

השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים מקרר קטן, על סמך מה ואיפה מציבים אותו. מן הסתם, אנחנו נקפיד על כל אחת מהנקודות הנ”ל, על מנת שיהיה ניתן להשתמש במקרר בצורה אפקטיבית, בין אם זה בכל מה שקשור לאחסון ובין אם זה בכל מה שקשור לתצוגה.

צריך לומר מקרר ויטרינה קטן יכול להגיע בשלל צורות, והוא יכול לשמש לשלל מוצרי מזון. אנחנו יכולים למצוא מקררי מלבניים, אנחנו יכולים למצוא מקררים מעוגלים, מקררים שניתן להציב בפינת החדר או מקרר שאפשר להציב על הדלפק, וכן במקרים מסוימים אפשר להציב אותם במקומות שונים בחלל החדר, מן הסתם, במקומות בהם הלקוחות יכולים לראות אותם ואפילו לגשת ולקחת מהם באופן עצמאי מזון או שתייה.

זה אחד היתרונות של מקררי ויטרינה. אנחנו לא מחויבים לאחסן בהם רק פרטים מסוג מסוים. אנחנו יכולים לאחסן בהם גם פרטים נוספים. כך למשל, יש מקררי ויטרינה שיכולים להתאים לצורך אחסון עוגות או כל סוג מזון אחר, לעומת זאת, אם רוצים, אזי שאפשר לאחסן בהם גם משקאות מסוגים שונים. בין אם מדובר במשקאות חריפים, משקאות אלכוהוליים כמו בירות למשל, וכן משקאות קלים.

לפני שנסביר כיצד בוחרים מקרר כזה, חשוב להדגיש, כל מקום יבחר את המקרר שמתאים לו על פי הצרכים העסקיים וכן על פי צרכים אחרים, כולל תנאי המקום. מעבר לכך, כל מקום יבחר לעצמו מקרר ויטרינה שיתאים לאופן בו הוא רוצה לספק ללקוחות חווית שימוש כזה או אחר.

כיצד בוחרים מקרר ויטרינה בצורה נכונה

ראשית, יש לאפיין בצורה נכונה את המקום. בין אם זה מבחינת השטח ובין אם זה מבחינת היבטים אחרים. צריך לראות איפה וכיצד ניתן להציב את המקרר כך שיתאים לצרכים שלנו. צריך לבחור כיצד יהיה נוח להשתמש בו, כיצד יהיה נוח לעבוד איתו.

השימוש צריך להיות לא רק מבחינה מעשית, כלומר לא רק במובן, איך להציב בו את המזון והשתייה, אלא גם מבחינה שיווקית. הרי בסופו של דבר, המקרר אמור לקרוץ ללקוחות, לבוא ולבחור מוצר מסוים. לכן חשוב לדעת, איפה וכיצד ניתן להציב אותו, כך שהלקוחות יראו מה יש בו וכיצד ניתן לעשות את זה.

שנית, כמובן צריך לחשוב על הגודל של המקרר. אומנם הוא קטן, אך עולה שאלה מה בדיוק ניתן לאכלס בו, איך אפשר לאכלס בו את כל הפריטים השונים. האם ניתן לשנות את המיקום של המדפים כך שיהיה ניתן לסדר את הפרטים בצורה נוחה. זה נכון בוודאי אם מדובר על בקבוקי שתייה ארוכים או עוגות גדולות.

שלישית, יש לבחון כמה חשמל צורך המקרר, כמה יעלה לנו לא רק לקנות אותו אלא גם להשתמש בו. כאן אנחנו צריכים לזכור עוד היבט והוא, מוטב לרכוש מקרר חדש, אולי זה יהיה יקר יותר אך לפחות נהנה ממוצר איכותי עם אחריות ושירות תיקונים זמין.