כרטיס טיסה לפיליפינים – איך קונים בצורה חכמה

כרטיס טיסה לפיליפינים

בשנים האחרונות, כפי שאנחנו יודעים, נפתחו בפנינו לא מעט אופציות למצוא ולרכוש כרטיסי טיסה לכל מקום אליו אנחנו רוצים ויכולים לטוס, בתנאים מאוד מפתים ונוחים. אם אנחנו יודעים איפה והיכן לחפש, אזי שאנחנו יכולים למצוא כרטיסי טיסה במחירים אטרקטיביים מאוד, מחירים שיהפכו את הטיול שלנו להרבה יותר זול, ואלה יאפשרו לנו לחסוך לא מעט כסף.

כך למשל, אם אנחנו מעוניינים לרכוש כרטיס טיסה לפיליפינים, הרי שאנחנו לא נתקשה היום למצוא כרטיסים במחירים יחסית זולים, בוודאי ביחס למה שהיה נהוג לשלם לפני עשר או עשרים שנה. אנחנו גם יכולים ליהנות מהרבה יותר אופציות, מה שמאפשר לנו לבחון חברות שונות ולהחליט, איפה נכון לנו לקנות את הכרטיס ומתי אנחנו צריכים לעשות את זה.

לפני שנסביר כיצד עלינו לבצע את זה ואיך אנחנו יכולים לחסוך בעלויות בצורה אפקטיבית, צריך להדגיש כאן נקודה משמעותית. רכישת כרטיס טיסה איננה מתייחסת רק לשאלת המחיר. עלינו להתייחס גם לשאלות אחרות, למשל, להיבטים כגון, מתי אנחנו רוצים לטוס, האם זה העונה החמה של התיירות או שמא זה עונה שלא נחשבת מבוקשת כל כך, כמו כן, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה עלות הכרטיס ואיזה חלק הוא תופס, ביחס לתקציב כולו, כלומר, ביחס לשאלה, כמה אנחנו רוצים להשקיע בטיול באופן מלא (מלון, אוכל וכדומה).

עוד נקודה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, מאחר ומדובר ביעד רחוק יחסית, אז סביר להניח שאנחנו נוכל להיעזר באופציות מגוונות יותר מאשר נניח טיסה ליעד קרוב באירופה, לכן גם החיפוש שלנו צריך להיות מותאם, כלומר מורחב אל מקומות אחרים ולא רק באמצעות אתרים ישראליים.

איך מחפשים כרטיסי טיסה לפיליפינים בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק מה נדרש מאיתנו בשביל להגיע לשם. אנחנו יכולים לרכוש כרטיס טיסה ישיר, אנחנו יכולים לקנות כרטיס טיסה משולב, כלומר עם עצירה. מן הסתם, אנחנו יכולים להחליט שאנחנו טסים אל יעד מסוים, נניח וייטנאם ומשם לקנות כרטיס טיסה לפיליפינים. זה יכול לאפשר לנו לרכוש כרטיס טיסה זול יותר בין המדינות, ייתכן מאוד שזה ישתלם לנו, אם נניח כרטיס הטיסה לוייטנאם הוא יחסית זול.

טיסות המשך, כמו זו שציינו, מתבצעות לא מעט באזור זה, בין אם זה דרך הודו, תאילנד, נפאל, וייטנאם ומדינות אחרות. אנחנו יכולים להחליט לעצור באותן מדינות למספר ימים ואנחנו יכולים לקחת טיסה מהארץ ולעצור למספר שדות בשדה בטרם אנחנו עולים על טיסת המשך.

עוד נקודה שחשוב לשים לב אליה, אלה תנאי הטיסה. ישנן טיסות שמאפשרות לנו לחסוך בהוצאות, אם אנחנו לא עולים עם מזוודה, לא לוקחים ארוחות וכדומה. מאחר ומדובר בטיסה ארוכה, מהארץ לפיליפינים, ייתכן שהאופציה הזאת תהיה הרבה יותר גמישה ופחות משמעותית בנתון של המחיר הסופי שלה.