ניקוי שטיחים מקיר לקיר – לבחור את החברה הנכונה בשבילנו

ניקוי שטיחים

לא מעט בתי עסק, משרדים ומקומות אחרים, וכמו כן גם מבני מגורים רבים, מכילים שטיחים מקיר לקיר. שטיחים אלה מודבקים על גבי הרצפה, ומשמשים למעשה כרצפה חלופית. יש אנשים שמעדיפים להתקין שטיח מקיר לקיר במקום להשתמש באריחי רצפה רגילים.

השטיח מקיר לקיר, גם מאפשר לנו לעצב את החדר בצורה מעט שונה וכן הוא מאפשר לנו ליהנות מאווירה נעימה וחמימה במשך כל ימות השנה. במקרה של חדרי ילדים נניח, מדובר על אופציה אידיאלית מאחר והיא מאוד בטוחה. במקום שהילד ישחק על רצפה נוקשה וקרה, הוא משחק על השטיח וכך אם הוא בטעות מקבל מכה, זה יכאב לו הרבה פחות. שלא נדבר על זה, שהוא יכול לזחול על השטיח, להתגלגל, ליהנות ממנו יותר.

הבעיה הגדולה של שטיח מקיר לקיר היא שהוא צובר אבק וכתמים. כמו שטיח רגיל, גם שטיח כזה צובר עם הזמן מלא אבק, פירורי חול, שערות של חיות מחמד ועוד. כל דבר כזה יכול ליצור תחושה לא נעימה, לפתח אלגיות וזיהומים, לפגוע במערכת הנשימה ועוד.

לכן, בשביל להתמודד עם הבעיה, עלינו לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום של ניקוי שטיחים מקיר לקיר. השאלה היא כיצד בוחרים את החברה הנכונה. לשם כך, אנחנו מבקשים להציג בפניכם מספר פרמטרים.

איך בוחרים חברה מקצועית לניקוי שטיחים

ראשית, אנחנו צריכים לברר איזה ניסיון יש לחברה, עד כמה מדובר באמת בחברה מקצועית ומנוסה, עד כמה מדובר בחברה שאנחנו יכולים לסמוך על כל השירות שהיא מספקת לנו.

שנית, אנחנו צריכים לבדוק באילו כלים ותכשירים החברה משתמשת, עד כמה הם טובים ולא פחות חשוב, האם הם עלולים לגרום נזק לשטיח שלנו.

שלישית, חשוב לבדוק האם אנחנו מקבלים אחריות על השירות, אם נניח השטיח לא התנקה בצורה מלאה, אם נגרם לו נזק ועוד.

ארבע, רצוי לקרוא המלצות, חוות דעת, ביקורות על החברה ואז להחליט האם לפנות אליה או לא.

באופן כללי, רצוי לפנות לחברה שתוכל לספק לנו את השירות כמה שיותר מהר, מבלי שזה יפגע בשגרת חיינו.