ניקיון משרדים בערב עם מפתח – מדוע זו האופציה הטובה ביותר עבורנו

ניקיון משרדים בערב

כשאנחנו מחפשים חברות ניקיון למשרד שלנו, אחד השיקולים שאנחנו צריכים לבחון הוא, האם לקחת חברה שיכולה לספק לנו שירות בשעות הבוקר, קרי, לפני שהעובדים מגיעים או האם לקחת חוברה שיכולה לספק לנו שירות בשעות הערב, אחרי שהעובדים מסיימים את יום עבודתם. 

מן הסתם, זו בחירה שלנו מה עדיף לנו. יש משרדים שמעדיפים שחברת הניקיון תבצע את עבודתה לפני שראשוני העובדים מגיעים, יש משרדים שמעדיפים שהחברה תבצע את העבודה אחרי סיום יום העבודה, במקרה כזה מדובר על ניקיון משרדים בערב עם מפתח. 

מדובר על שירות מאוד פופולארי, מאחר ולא מעט משרדים אינם מוכנים או אינם יכולים לאפשר לעובדי חברת הניקיון להגיע אל המשרד בשעות הבוקר, הרי שהם מספקים לחברה את המפתח למשרד וכך העובדים שלה יכולים להגיע בערב לבצע את העבודה בצורה שקטה ורגועה. 

לפני שנסביר מדוע זה משתלם יותר לשני הצדדים, חשוב להדגיש, אם אנחנו רוצים לספק את המפתח לחברת הניקיון, רצוי מאוד שאנחנו נוודא שמדובר בחברה אמינה, חברה שניתן לסמוך עליה, וכמובן, רצוי מאוד שכל מי שאמור לדעת מזה, ידע, על מנת שלא יווצרו בעיות שונות בתהליך העבודה. 

למה זה משתלם יותר?

ניקיון משרדים בערב עם מפתח, זה הרבה יותר משתלם מאשר ניקיון בבוקר, מסיבות שונות. 

ראשית, בצורה כזו, אין לחץ על עובדי הניקיון לסיים את העבודה תוך זמן מסוים. הם לא צריכים לבצע את העבודה עד שראשוני העובדים מגיעים. הם יכולים לבצע את התהליך במשך מספר שעות ללא הגבלה. 

שנית, חברת הניקיון יכולה לספק את השירות מבלי להפריע. לא יווצר מצב בו עובדי הניקיון עדיין נמצאים במקום כשהעובדים מתחילים להגיע ולעבוד. אין חפיפה בזמנים. 

שלישית, בצורה כזו חברת הניקיון לא מוגבלת לעבודה בשעות מסוימות. היא יכולה להחליט על מועד תחילת העבודה בעצמה. 

רביעית, באופן כזה, העובדים לא צריכים להתמודד עם ההשלכות של חומרי הניקיון. החומרים יתפוגגו באוויר, הריח הטוב יישאר והשפעתם תהיה מועטה. יהיה הרבה יותר נעים לעבוד במקום.