מחירי גנרטורים

מחירי גנרטורים

מתלבטים האם לרכוש או לשכור גנרטור? אתם בוודאי מנסים לברר את מחירי ההשכרה או הרכישה. אין ספק, שעלות השכרה חד פעמית של גנרטור, זולה הרבה יותר מרכישה של גנרטור. כמובן, שאם אתם שוכרים באופן חד פעמי גנרטור- אין סיבה שתשלמו מחיר יקר על רכישה. אך, אם אתם צריכים כמה פעמים בשנה לשכור גנרטור, או שאתם בעלי חברת השכרת ציוד לאירועים, מומלץ לכם לרכוש גנרטור.

מה ההבדל בין מחירי רכישת גנרטור לבין מחירי השכרת גנרטור?

כאשר אתם שוכרים גנרטור- תשלמו לרוב מחיר חד פעמי של כמה מאות שקלים. חברות רבות של השכרת ציוד, גובות פחות מ500 ₪ על השכרת גנרטור ליום, או לחלק מהיום. מחיר גנרטור למכירה יעלה אלפי שקלים, ואף עשרות אלפי שקלים. כמובן- תלוי מאוד בסוג הגנרטור, וגודל הגנרטור.

הבדלי מחירים בין גנרטור המופעל על בנזין, לבין גנרטור המופעל על דיזל.

אחד מהשיקולים הראשיים שיהיו לכם בבחירת הגנרטור- הוא הרעש. הגנרטורים הפועלים על “דיזל”, נקראים גנרטורים רועשים. לעומת זאת- הגנרטורים המופעלים על בנזין, נקראים גנרטורים “שקטים”. אז יש את השיקול האם אנו רוצים גנרטור רועש. אולם, נוסף גם שיקול המחיר. עלות ליטר בנזין, גבוהה יותר מעלות ליטר דיזל. גם עלות מכשיר הגנרטור עצמו שמתבסס על בנזין- גבוהה יותר מעלות מכשיר הגנרטור שמתבסס על דיזל.

מה גודל הגנרטור?

אין ספק, שמחיר הגנרטור יהיה נגזר מגודל הגנרטור. עלות רכישת גנרטור נייד- לא תהיה גבוהה. לעומת זאת- מחירי גנרטורי ענק המשמשים בתי חולים ומוסדות צבאיים, תהיה יקרה יותר. עלות רכישת גנטור גדול, עולה עשרות אלפי ₪.

מחירי גנרטורים מיוחדים.

ישנם סוגים מיוחדים של גנרטורים. אמנם, רוב הגנרטורים מתבססים על דיזל ובנזין. אולם, ישנם גנרטורים ייחודיים, הפועלים באמצעים אחרים. ישנם גנרטורים המופעלים על פאנלים סולריים. ישנם גנרטורים עם טורבינות, הפועלים באמצעות מים. אין ספק, שעלות רכישת גנרטורים אלו, יקרה הרבה יותר.

גנרטורים חד פאזי לעומת גנרטורים תלת פאזי.

ישנם 2 סוגי גנרטורים. יש גנרטור, בעל הספק חשמל חד פאזי. יש גנרטור בעל הספק חשמל תלת פאזי. גנרטורים ניידים- מופעלים לרוב על מערכת חד פאזי. אולם גנרטורים לבתי חולים ובסיסים צבאיים גדולים, פועלים לרוב על מערכת חשמל תלת פאזי. לכן, הגנרטורים המספקים חשמל למערכות שלמות, יקרים מאוד.

מחיר רכישת גנרטור יכלול גם אחריות ותיקונים.

כאשר מוציאים אלפי או עשרות אלפי שקלים על גנרטור, מקבלים אחריות, ומקבלים תמורה. הרכישה כוללת אחריות, ושליחת טכנאי שיבוא לתקן את הגנרטור בעת הצורך. הטכנאים ששולחות החברות, הינם מקצועיים ביותר.