טיפים לעיצוב הבית שיגרמו לכם להרגיש בממלכה 

פרקטים מחירים

בין אם אתם מתגוררים בווילה של 3 קומות, או בדירה תל אביבית קומפקטית, ישנם טיפים לעיצוב הבית שיובילו להבדלים הכי משמעותיים בתחושה שלכם, בעיצוב ואפילו ביעילות. בואו נסביר למה אנחנו מתכוונים, כל מה שצריך לדעת על עיצוב הבית עם פרקטים, שטיחים מומלצים לניקוי קל ועוד.

כשמדברים על עיצוב הבית, אוטומטית מדברים גם על יעילות. למה הכוונה? מאוד פשוט. למשל, פרקטים יהיה לכם הרבה יותר נוח לנקות ולהבריק מאשר סוגי רצפות אחרות. מעבר לכך שיחסית קל לנקות פרקטים, הם גם מקנים לכם בדיוק את התחושה הכפרית הזאת שאתם מחפשים אחריה. כמובן, גם בפרקטים ישנם סוגים שונים ודגמים, ככה שאינכם חייבים להתקין פרקט בתחושה מאוד כפרית. בא לכם פרקטים שישדרו משהו יוקרתי יותר? אפשרי בהחלט.

עיצוב הבית בעזרת התקנת פרקטים במחירים אטרקטיביים

מחפשים אחר פרקטים מחירים והתקנה? אם כך, כנראה שעיצוב הבית חשוב לכם ואתם מבינים עד כמה העיצוב של הבית משפיע ומשליך על תחושת והרגשת המתגוררים בו. אין ספק, עיצוב הבית הוא חשוב מאין-ערך, מאחר שאנחנו למעשה סופגים אווירה ואנרגיה בבית.

אם נבחר בצבעים מאוד כהים שיהיו צבועים על הקירות, אנחנו נקבל תחושה דומה. מאידך, אם נצבע את הבית בצבעים בהירים וחיים, אנחנו נקבל את התחושה הרעננה הזאת שעדיפה על פני התחושה המלווה בצבעים כהים. ככה גם רלוונטי לגבי פרקטים. נסביר:

העדפות של סוגי פרקטים לבית בהשפעה ישירה על העיצוב

בעוד שאנשים מסוימים יעדיפו פרקט מסוג מסוים ובצבע מסוים, אנשים אחרים יעדיפו פרקטים מסוג אחר ובצבע אחר. בשורה התחתונה, העיצוב של הבית לעולם אינו מסתכם רק ב”עיצוב של הבית”. יש הרבה מעבר לזה. אנחנו נושמים וחיים את הבית, מתגוררים בתוכו ומתעוררים בו. אז כדאי שהוא יהיה מעוצב באופן שיהווה עבורנו השראה, נינוחות ורוגע.

מעבר לבחירת פרקטים לבית, תמיד תצטרכו לקחת בחשבון אי-אלו אלמנטים עיצוביים, שיהוו את התמונה של השלמה של בית באמת מעוצב. כמובן, רצוי גם לא לשכוח את חלל המטבח. בעוד שבשנים עברו אנשים לא ייחסו משמעות מיוחדת לחלל המטבח, כיום כבר כולנו אוהבים לצפות בתוכניות ריאליטי של בישולים, לבשל בעצמנו ולהגיש לאורחינו את המטעמים שהכי גורמים לליקוק אצבעות. אגב, גם במטבח ניתן להתקין פרקט.

במי נעזרים בכדי לעצב מחדש את המטבח?

כדאי לדעת, בימינו ניתן להיעזר בשירותיו של נגר אומן עבור שדרוג המטבח בהרבה מובנים. אם פעם אנשים היו מסתייעים בעיקר בחברות מטבחים, הרי שכיום נגר מטבח יכול לבנות עבורכם למשל אי מטבח בהתאמה אישית.

וכמו שאתם בטח יודעים, אי מטבח מהווה גם פרקטיות, גם יעילות וגם עיצוב מרהיב. מגירות אחסון באי המטבח? אפשרי. בקשו זאת מהנגר או מחברת המטבחים. יאללה, לכו להתחיל לתכנן את העיצוב!