איך עורך דין תאונות דרכים יסייע לכם?

עורך תאונות דרכים

אין ספק, אחד הרגעים הכי טראומתיים אותם אנחנו יכולים לחוות בחיינו היא תאונת דרכים. הרגע בו אנחנו נפגעים על ידי רכב, רוכב אופניים או מעורבים בתאונה בה אנחנו גם פוגעים וגם נפגעים. זה רגע שיכול לייצר אצלנו טראומה לא פשוטה אשר תשפיע על התפקוד שלנו.

אך מעבר לטראומה נפשית שאנחנו חווים, הרי שלא פעם התאונה גם כוללת פגיעות פיזיות שונות אשר עלולות להשפיע על התפקוד שלנו באופן יומיומי וכן לטווח זמן ארוך. לצערנו, יש גם מקרים בהם תאונות עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך שילוו אותנו כל החיים. בכל אחד מהמקרים, עלינו לדעת כיצד לפעול על מנת שנוכל לקבל את הטיפול הנכון.

מה עושים במקרה של תאונת דרכים?

חשוב לומר, בעיקרון ברגע שאנחנו עוברים תאונת דרכים, כל מה שקשור לטיפול ולשיקום, אנחנו לא אמורים לשאת בהוצאות לבד. חברת הביטוח או ביטוח לאומי אמורים לעזור לנו להשתתף במימון, ואם יש צורך, במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות, אז גם לשלם לנו קצבה חד פעמית או חודשית.

לכן, בכל מקרה של תאונת דרכים, אנחנו צריכים לאסוף את כל הנתונים, את כל הראיות והמסמכים הרפואיים ולשמור עליהם, בשביל שנוכל להגיש תביעה על פי מה שנדרש בהתאם לחוק. חשוב מאוד להתחיל את התהליך כמה שיותר מוקדם, בשביל לקבל את כל מה שאנחנו צריכים בשלב מוקדם.

כיצד עורך דין יכול לעזור לנו?

כמו במקרים רבים אחרים, גם כאן עורך דין יכול לעזור לנו. הוא ילווה אותנו מתחילת התהליך ועד סופו, במטרה לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים. חשוב שנפנה אליו כמה שיותר מוקדם, על מנת שיוכל להתחיל בתהליך כבר כשאנחנו נמצאים בשלבים ראשונים של טיפול. עלינו לקחת בחשבון, מדובר על תהליך שיכול לקחת זמן ולעלות לא מעט כסף.

עורך דין תאונות דרכים ילמד את המקרה שלנו, ילמד מה בדיוק אירע בתאונה וכן מה המצב שלנו מבחינת הביטוח, מבחינת היכולות שלנו אחרי התאונה, ובהתאם הוא ידע כיצד לפעול, מול חברת הביטוח ואל מול ביטוח לאומי.

מה יכולות להיות הטענות שלנו?

עורך דין תאונות דרכים ינסה להוכיח שאכן נגרם לנו נזק, בין אם זמני ובין אם קבוע, ועל כן, אנחנו צריכים לקבל פיצוי כספי אשר יאפשר לנו גם לממן את הטיפול והשיקום וגם להתפרנס, במידה ואיבדנו את יכולת שלנו לעבוד במקצוע שלנו. הכל בהתאם לנתונים שעומדים לרשותו.

אם גם אתם עברתם תאונת דרכים, זה הזמן לפנות אלינו, אנחנו נלמד את המקרה שלכם ונבחן כיצד נוכל לעזור לכם. זאת על מנת שתוכלו לקבל את מה שמגיע לכם, הן מחברת הביטוח והן מביטוח לאומי על פי חוק ובהתאם למצב שלכם. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו.