טונר למדפסת hp

טונר HP

אחת מחברות המדפסות הטובות ביותר בעולם, היא חברת hp. החברה מייצרת מדפסות ביתיות צבעוניות איכותיות ביותר. בנוסף, מייצרת החברה מדפסות תעשייתיות, בהם משתמשים בבתי דפוס. לחברה יש דגמים איכותיים ביותר של מדפסות רגילות. חלקן מתבססות על מכלי דיו רגילות, וחלקן מדפסות לייזר שצריך להחליף בהן את הטונר. יש מדפסות לייזר hp שחור לבן, ויש מדפסות hp צבעוניות.

מתי משתלם לקנות מדפסת לייזר hp צבעונית?

מדפסת צבעונית, יקרה יותר ממדפסת שחור לבן. לא רק המחיר של המדפסת יקר יותר. גם רכישת מיכלי דיו וטונרים המותאמים למדפסת hp, עולה יקר יותר. לכן, ההמלצה היא לרכוש מדפסת צבעונית רק כאשר יש צורך אמיתי. מה משתלם יותר: לקנות מכלי דיו, או לקנות טונר למדפסת hp? תלוי באופן השימוש שלכם במדפסת. אם אתם משתמשים כל חודש מעט בדיו הצבעוני, ורוב ההדפסות שלכם מתבססות על שחור לבן- עדיף לכם לקנות מדפסת דיו רגילה. לעומת זאת, אם אתם מדפיסים הרבה תמונות וגרפיקה בדיו צבעוני- עדיף לכם לקנות מדפסת עם טונר.

מדפסות –hp בית הדפוס הביתי!

מדפסות hp, יצרו מהפכה של ממש בתחום ההדפסות הביתית. איכות ההדפסה הגבוהה, מאפשרת להדפיס תמונות מהמחשב הביתי באיכות גבוהה למדי. וכך, אפשר להדפיס תמונות וכרטיסי ברכה. לא תמיד צריך לרוץ לפוטו בשביל כל תמונה. ואכן, מדפסות hp משמשות מורות וגננות, מדריכים ומדרכות, ובני נוער רבים. סטודנטים רבים מדפיסים עבודות עם גרפים צבעוניים במדפסות אלו. גם גרפיקאיות רבות מדפיסות פלט ניסיון במדפסות hp.

מה ההבדל בין דיו לטונר במדפסות hp?

המדפסות הרגילות, מתבססות על דיו. לעומת זאת, מדפסות לייזר מתבססות על טונר. במדפסת לייזר שחור לבן של hp, יש רק טונר אחד בצבע שחור. לעומת זאת- במדפסת לייזר צבעונית יש 4 טונרים בצבעים השונים של המדפסת. במדפסות דיו של hp, אפשר לשים מכלי דיו תואמים כאשר נגמר מיכל הדיו המקורי. לעומת זאת- כאשר נגמר הטונר במדפסת צבעונית- יש למלא את הטונר מחדש. אפשר להשתמש אך ורק בטונר המקורי. אי אפשר לשים במדפסת hp טונרים של חברות אחרות. לא בכל חנות אפשר להחליף טונר. ישנם חנויות בהם יבקשו ממכם להביא את הטונרים הריקים, כדי שיתנו לכם טונרים מלאים חדשים.

מדוע כדאי לקנות טונר למדפסת hp דרך האינטרנט?

כאשר אתם קונים טונרים למדפסות hp בחנות רגילה- אתם מבזבזים זמן. עליכם למצוא חנות המוכרת טונרים מותאמים למדפסות hp, ולוודא שיש בה טונרים המתאימים לדגם של המדפסת שלכם. לא כל חנות המוכרת טונר, מוכרת גם טונרים צבעוניים. כך, שייתכן שתצטרכו לנסוע לשכונה אחרת בשביל טונר מתאים. כדי להגיע לחנות עליכם לבזבז זמן וכסף על נסיעה ברכב או בתחבורה ציבורית. הזמנת טונרים דרך האינטרנט תחסוך לכם זמן רב, ותספק לכם את הבית טונרים למדפסת hp במחירים משתלמים במיוחד.